تبلیغات
همه چیز درمورد فوتبال - بكام و رابینسون در تركیب اصلی انگلیس

چهارشنبه 30 آبان 1386 - 10:11 ق.ظبرای بازی با تیم ملی كرواسی


دیوید بكام، هافبك تیم ملی انگلیس و پل رابینسون دروازه‌بان این تیم در بازی چهارشنبه شب در برابر كرواسی در تركیب اصلی قرار خواهند داشت.

 

 بكام كه علاقه‌ی خود را نسبت به قرار گرفتن در تركیب اصلی اعلام كرده بود، با نظر موافق مك لارن سرمربی این تیم روبرو شد.

 

انگلستان در این بازی تنها به یك تساوی نیاز دارد تا همراه كرواسی به مسابقات یورو 2008 راه یابد.

 

در بازی دوستانه‌ی انگلیس و اتریش كه هفته‌ی گذشته برگزار شد، "پیتر كراچ" توانست روی سانتر عالی "بكام" گل پیروزی بخش انگلیسی‌ها را به ثمر برساند. از این رو "مك لارن" متقاعد به نیمكت نشین كردن "فیلیپس" بازیكن جوان این تیم شده است.

 

"دیوید بكام" در صورتی كه چهارشنبه در تركیب تیم قرار بگیرد، نود و نهمین بازی خود در تیم ملی را جشن خواهد گرفت و در صورت راهیابی انگلیس به رقابت‌های اروپایی، وی خواهد توانست از مرز صد بازی ملی عبور كند و به پنجمین بازیكن تاریخ انگلیس تبدیل شود كه به این مهم دست یافته است.

 

"پل رابینسون" دروازه‌بان این تیم كه در بازی دوستانه برابر اتریش جای خود را به "اسكات كارسون" داده بود، بار دیگر در تركیب اصلی قرار خواهد داشت. وی هیچ گاه دروازه‌بان قابل اطمینانی برای انگلیس نبوده است. اشتباه فاحش او در "زاگرب" بود كه موجب شد انگلیس آن بازی را به كرواسی واگذار كند و تا حذف از گروه خود پیش برود، ولی در حال حاضر با تجربه‌ترین دروازه‌بان انگلیس به شمار می‌رود!

 

گفته شده، در این بازی "كراچ" به عنوان تك مهاجم در تركیب قرار می‌گیرد و پج هافبك به نام‌های "استیون جرارد، فرانك لمپارد، جوكول، بكام و گرت بری پشت سر او خواهند ایستاد.


[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[شهاب قائم مقامی | لینک ]
نوشته های پیشین ...