تبلیغات
همه چیز درمورد فوتبال - رئال مادرید در پی "دروگبا" ناراضی

چهارشنبه 30 آبان 1386 - 10:11 ق.ظ


باشگاه رئال مادرید اسپانیا خبر داد به دنبال جذب "دیدیه دروگبا" مهاجم ناراضی چلسی انگلیس است.

، دروگبا بلافاصله پس از جدایی مورینیو از چلسی واكنش نشان داد و باشگاه را به دلیل اخراج وی مورد سرزنش قرار داد. پس از پشت سر گذاشتن دوران اسیب دیدگی، در تركیب اصلی چلسی قرار گرفت و بازی‌های درخور توجهی ارایه داد. سپس با عذرخواهی از رفتار گذشته‌اش اعلام كرد در باشگاه خواهد ماند. ولی در چند روز اخیر باز هم شایعاتی مبنی بر جدایی وی از چلسی بر سر زبان‌ها افتاده است.

دروگبا كه در ماه ژانویه برای شركت در جام ملت‌های آفریقا، انگلیس را ترك می‌كند اعلام كرد در تابستان آینده نیز تیم المپیك «ساحل عاج» را در المپیك پكن همراهی خواهد كرد. با این كار دروگبا بازی‌های پیش فصل و هم چنین هفته‌های ابتدایی لیگ برتر را از دست خواهد داد. "آورام گرانت" و "رومن آبراموویچ" سرمربی و مالك باشگاه از این تصمیم دروگبا ابراز نارضایتی كرده است.

به گزارش دیلی تلگراف باشگاه رئال مادرید اسپانیا پس از آسیب دیدگی دو ماهه‌ی رود فان نیستلروی به دنبال جذب دروگباست و قیمت پیشنهادی آنها برای وی چیزی حدود 30 میلیون پوند خواهد بود.

مقامات چلسی نیز به فكر جایگزین كردن نیكولاس آنلكا به جای دروگبا هستند. اگر آنها بتوانند او را در فصل نقل و انتقالات ژانویه به استمفوردبریج بیاورند دروگبا می‌تواند به رئال برود.


[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[شهاب قائم مقامی | لینک ]
نوشته های پیشین ...