تبلیغات
همه چیز درمورد فوتبال - آخرین اخبار از مسابقات مقدماتی یورو 2008

پنجشنبه 1 آذر 1386 - 02:11 ق.ظ                                  فوتبال مقدماتی جام ملت‌های اروپا - انگلیس به مرحله نهایی راه نیافت

مسابقات فوتبال مقدماتی جام ملت‌های اروپا در سال ‪ ۲۰۰۸‬چهارشنبه‌شب با برگزاری دیدارهایی پیگیری شد و درمهمترین دیدار تیم انگلیس با قبول شكست از تیم كرواسی از حضور در مرحله نهایی این مسابقات باز ماند.

مسابقات فوتبال جام ملتهای اروپا در سال ‪ ۲۰۰۸‬در كشورهای اتریش و سوییس برگزار خواهدشد.

تیم ملی فوتبال انگلیس ، دیشب در ورزشگاه ومبلی شهر لندن مقابل تیم كرواسی با نتیجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬شكست خورد و به مرحله نهایی راه نیافت.

در دیگر دیدار این گروه تیم روسیه با یك گل بر تیم آندورا چیره شد تا به همراه تیم كرواسی به مرحله بعد راه یابد.

از گروه اول این مسابقات تیم‌های لهستان و پرتغال به مرحله بعد راه یافتند.

در دیدارهای این گروه تیم ارمنستان با یك گل مغلوب تیم قزاقستان شد ، بلژیك با همین نتیجه از سد تیم جمهوری آذربایجان گذشت ، دیدار تیم‌های پرتغال و فنلاند به تساوی بدون گل رسید و لهستان مقابل صربستان با نتیجه ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬متوقف شد.

در گروه دوم این مسابقات ، تیم‌های ایتالیا و فرانسه به دور نهایی راه یافتند.

در رقابت‌های این گروه تیم ملی فوتبال گرجستان با ‪ ۲‬گل مغلوب لیتوانی شد ، ایتالیا در زمین خود ‪ ۳‬بر یك بر تیم جزایر فارو چیره شد و فرانسه در كی‌یف مقابل تیم اوكراین به تساوی ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬رسید .

تیم‌های یونان و تركیه دیگر تیم‌های صعودكننده به مرحله نهایی یورو ‪ ۲۰۰۸‬بودند.

از گروه سوم این مسابقات دیشب تركیه با یك گل بر تیم بوسنی چیره شد ، نروژ ‪ ۴‬بر یك بر میزبان خود مالت غلبه كرد و دیدار تیم‌های مجارستان با یونان با حساب ‪ ۲‬بر یك به نفع یونان خاتمه یافت .

در گروه چهارم تیم‌های چك و آلمان به دور نهایی گام گذاشتند.

در رقابت‌های این گروه تیم‌های جمهوری چك و اسلواكی با نتیجه مشابه ‪۵‬ بر ‪ ۲‬بر تیم‌های قبرس و سن مارینو غلبه كردندو آلمان مقابل تیم ولز بدون گل متوقف شد.

از گروه پنجم تیم‌های اسپانیا و سوئد به مرحله نهایی راه یافتند.

در رقابت‌های این گروه سوئد ‪ ۲‬بر یك بر تیم لتوانی فائق آمد ، اسپانیا یك بر صفر ایرلند شمالی را برد و دانمارك ‪ ۳‬بر صفر بر تیم ایسلند غلبه كرد .

در گروه ششم تیم‌های رومانی و هلند راهی مرحله نهایی شدند.

در دیدارهای این گروه دیشب رومانی با نتیجه ‪ ۶‬بر یك آلبانی را برد ، بلاروس ‪ ۲‬بر یك هلند را از پیش رو برداشت و اسلوونی با دو گل مغلوب مهمان خود بلژیك شد.   
[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[شهاب قائم مقامی | لینک ]
نوشته های پیشین ...